Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/22/b3/7f/1739320557/7.jpg?ts=1739320557)
Laura Biagiotti Roma
Bodylotion - 150 ml
Bodylotion - 150 ml
€ 14,00
| Artikel | Laura Biagiotti Roma Bodylotion 150 ml |
| Merk | Laura Biagiotti |
| Collectie | Roma |
| EAN | 8011530001858 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 150 ml |
| Prijs per eenheid | € 9,33 per 100 ml |