Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b4/ed/c1/1739835886/laura-biagiotti-roma-fiori-bianchi-eau-de-toilette-25-ml-8058045437086_11zon.png?ts=1739835886)
Laura Biagiotti Roma
Eau de Toilette - 25 ml
Eau de Toilette - 25 ml
€ 51,00
| Artikel | Laura Biagiotti Roma Eau de Toilette 25 ml |
| Merk | Laura Biagiotti |
| Collectie | Roma |
| EAN | 8058045437086 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 25 ml |
| Prijs per eenheid | € 204,00 per 100 ml |