Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/48/56/5e/1739536068/550x730.jpg?ts=1739536068)
Liu Jo Silkway
Bodylotion - 200 ml
Bodylotion - 200 ml
€ 16,50
| Artikel | Liu Jo Silkway Bodylotion 200 ml |
| Merk | Liu Jo |
| Collectie | Silkway |
| EAN | 0810103653566 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Prijs per eenheid | € 8,25 per 100 ml |