Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/58/b7/f8/1739536070/0810103653573-469x617-469x617.png?ts=1739536070)
Liu Jo Silkway
Douchegel - 400 ml
Douchegel - 400 ml
€ 13,50
| Artikel | Liu Jo Silkway Douchegel 400 ml |
| Merk | Liu Jo |
| Collectie | Silkway |
| EAN | 0810103653573 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 400 ml |
| Prijs per eenheid | € 3,38 per 100 ml |