€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | L'Occitane Homme Cade Gezichtsserum 50 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Homme Cade |
| EAN | 3253581679876 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot vette huid |
| Prijs per eenheid | € 68,00 per 100 ml |