Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/47/43/8c/1738712079/420x840.jpg?ts=1738712079)
Molinard Tubéreuse Vertigineuse
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 97,00
| Artikel | Molinard Tubéreuse Vertigineuse Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Molinard |
| Collectie | Tubéreuse Vertigineuse |
| EAN | 3305400172027 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Prijs per eenheid | € 129,33 per 100 ml |