Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/dd/9a/9e/1738712074/6291393C_P.jpg?ts=1738712074)
Molinard Tubéreuse Vertigineuse
Roomspray - 100 ml
Roomspray - 100 ml
€ 35,00
| Artikel | Molinard Tubéreuse Vertigineuse Roomspray 100 ml |
| Merk | Molinard |
| Collectie | Tubéreuse Vertigineuse |
| EAN | 3305400188172 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Roomspray |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 35,00 per 100 ml |