-20%
€ 70,40
Adviesprijs € 88,00Je bespaart 20%
€ 102,40
Adviesprijs € 128,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 137,60
Adviesprijs € 172,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/1c/2a/69/1738727436/3423222121273_0.jpg?ts=1738727436)
Narciso Rodriguez For Her
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 102,40
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her |
| EAN | 3423222121273 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 204,80 per 100 ml |