€ 30,50
Voordeligst€ 45,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse®
Body oil - Alle huidtypes - 50 ml
Body oil - Alle huidtypes - 50 ml
€ 30,50
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Body oil 50 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Huile Prodigieuse® |
| EAN | 3264680009761 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 61,00 per 100 ml |