Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/cd/77/ce/1754951922/shop-7553388-nuxe-hair-prodigieux-mscara-capilar-reparadora-intensiva---200ml--1.jpg?ts=1754951922)
Nuxe Hair Prodigieux
Haarmasker - 200 ml
Haarmasker - 200 ml
€ 43,30
| Artikel | Nuxe Hair Prodigieux Haarmasker 200 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Hair Prodigieux |
| EAN | 3264680042324 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 200 ml |
| Prijs per eenheid | € 21,65 per 100 ml |