Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Rêve de Thé
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
€ 35,55
| Artikel | Nuxe Rêve de Thé Bodymilk 400 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Rêve de Thé |
| EAN | 3264680025105 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodymilk |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Milk |
| Prijs per eenheid | € 8,89 per 100 ml |