Rabanne
1 Million Royal
Eau de Parfum - 50 ml
€ 106,50
Voordeligst€ 140,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne 1 Million Royal
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 106,50
| Artikel | Rabanne 1 Million Royal Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | 1 Million Royal |
| EAN | 3349668617043 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Ceder, Bergamot, Viooltjesblad, Benzoë, Lavendel, Mandarijn, Kardemom, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 213,00 per 100 ml |