Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame
Eau de parfum navulling - 200 ml
Eau de parfum navulling - 200 ml
€ 179,70
| Artikel | Rabanne Fame Eau de parfum navulling 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame |
| EAN | 3349668595945 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Vanille, Mango, Jasmijn, Olibanum, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 89,85 per 100 ml |