Rabanne
Fame
Eau de Parfum - 50 ml
€ 74,40
€ 110,10
Voordeligst€ 144,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 110,10
| Artikel | Rabanne Fame Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame |
| EAN | 3349668594429 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Vanille, Mango, Jasmijn, Olibanum, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 220,20 per 100 ml |