-20%
Rabanne
Lady Million Fabulous
Eau de Parfum - 30 ml
€ 67,08
Adviesprijs € 83,85Je bespaart 20%
€ 95,64
Adviesprijs € 119,55Je bespaart 20%
Voordeligst€ 122,80
Adviesprijs € 153,50Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million Fabulous
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 67,08
| Artikel | Rabanne Lady Million Fabulous Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million Fabulous |
| EAN | 3349668592449 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roze peper, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 223,60 per 100 ml |