€ 99,00
€ 145,00
Voordeligst€ 193,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Paradoxe
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 145,00
| Artikel | Prada Paradoxe Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Paradoxe |
| EAN | 3614273760652 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Muskus, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 290,00 per 100 ml |