€ 128,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 128,00
| Artikel | Shiseido Benefiance Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Benefiance |
| EAN | 0768614166597 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 256,00 per 100 ml |