€ 110,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Gezichtsemulsie - zz - Rijpe huid - 75 ml
Gezichtsemulsie - zz - Rijpe huid - 75 ml
€ 110,00
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Gezichtsemulsie 75 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614149521 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsemulsie |
| Volume | 75 ml |
| SPF | 20 |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 146,67 per 100 ml |