€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Bodycrème - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Bodycrème - Droge huid, Normale huid - 200 ml
€ 12,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Bodycrème 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512265071 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 6,48 per 100 ml |