€ 9,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/38/08/33/1738724195/ted-sparks-foaming-shower-gel-tonka-pepper.jpg_11zon.png?ts=1738724195)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Douchegel - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Douchegel - Droge huid, Normale huid - 200 ml
€ 9,50
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Douchegel 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512264531 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Schuim |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 4,75 per 100 ml |