-21%
€ 82,91
Adviesprijs € 104,95Je bespaart 21%
Voordeligst€ 118,90
Adviesprijs € 150,50Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 118,90
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Berry Crush |
| EAN | 3614274521245 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 237,80 per 100 ml |