-21%
€ 94,79
Adviesprijs € 119,99Je bespaart 21%
Voordeligst€ 135,08
Adviesprijs € 170,99Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d9/ff/dc/1744153834/3614274293845_Product_Family.png?ts=1744153856)
Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 94,79
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue Parfum 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre L'eau Nue |
| EAN | 3614274293845 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 189,58 per 100 ml |