-21%
€ 123,25
Adviesprijs € 156,01Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Vanille Couture
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 123,25
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Vanille Couture Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Vanille Couture |
| EAN | 3614274323511 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 246,50 per 100 ml |