€ 143,99
Voordeligst€ 196,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6a/09/f7/1743755367/3614274266801_Front.png?ts=1768471322)
Yves Saint Laurent Y for Men Le Parfum
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 196,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Le Parfum Parfum 100 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men Le Parfum |
| EAN | 3614274266801 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 196,00 per 100 ml |