€ 143,99
Voordeligst€ 196,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f5/9c/13/1743755399/3614274266818_Front.png?ts=1743755399)
Yves Saint Laurent Y for Men Le Parfum
Parfum - 60 ml
Parfum - 60 ml
€ 143,99
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Le Parfum Parfum 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men Le Parfum |
| EAN | 3614274266818 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Prijs per eenheid | € 239,98 per 100 ml |