€ 37,50
Voordeligst€ 31,70
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinoperfect
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 37,50
| Artikel | Caudalie Vinoperfect Dagcrème 50 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinoperfect |
| EAN | 3522930004615 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Prijs per eenheid | € 75,00 per 100 ml |