€ 144,00
Voordeligst€ 144,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Nutri-Lumière
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 144,00
| Artikel | Clarins Nutri-Lumière Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Nutri-Lumière |
| EAN | 3380810354294 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 288,00 per 100 ml |