€ 152,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Nutri-Lumière
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 152,00
| Artikel | Clarins Nutri-Lumière Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Nutri-Lumière |
| EAN | 3380810354331 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 304,00 per 100 ml |