€ 35,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Self Tan
Zelfbruinende gel - Alle huidtypes - 125 ml
Zelfbruinende gel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 35,50
| Artikel | Clarins Self Tan Zelfbruinende gel 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Self Tan |
| EAN | 3380810449037 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zelfbruinende gel |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 28,40 per 100 ml |