€ 35,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Self Tan
Zelfbruinende lotion - Alle huidtypes - 125 ml
Zelfbruinende lotion - Alle huidtypes - 125 ml
€ 35,50
| Artikel | Clarins Self Tan Zelfbruinende lotion 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Self Tan |
| EAN | 3380810449020 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zelfbruinende lotion |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 28,40 per 100 ml |