€ 40,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Anti-Blemish Solutions
Masker - Alle huidtypes - 100 ml
Masker - Alle huidtypes - 100 ml
€ 40,00
| Artikel | Clinique Anti-Blemish Solutions Masker 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Anti-Blemish Solutions |
| EAN | 0020714336615 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 40,00 per 100 ml |
