€ 36,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Anti-Blemish Solutions
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 36,00
| Artikel | Clinique Anti-Blemish Solutions Reinigingsgel 125 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Anti-Blemish Solutions |
| EAN | 0020714687977 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsgel |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 28,80 per 100 ml |
