€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Anti-Blemish Solutions
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
€ 30,00
| Artikel | Clinique Anti-Blemish Solutions Reinigingsschuim 125 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Anti-Blemish Solutions |
| EAN | 0020714291822 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Schuim |
| Prijs per eenheid | € 24,00 per 100 ml |
