Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Haarverzorgingspray - 100 ml
Haarverzorgingspray - 100 ml
€ 25,00
| Artikel | Collistar Sun Care Haarverzorgingspray 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150260589 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Haarverzorgingspray |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 25,00 per 100 ml |