€ 37,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Perfectly Clean
Reinigingslotion - Alle huidtypes - 200 ml
Reinigingslotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 37,00
| Artikel | Estée Lauder Perfectly Clean Reinigingslotion 200 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Perfectly Clean |
| EAN | 0027131988137 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 18,50 per 100 ml |