€ 233,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9a/10/e8/1738725102/887167730533.jpg?ts=1738725102)
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 233,00
| Artikel | Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Oogcrème 15 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Re-Nutriv Ultimate Diamond |
| EAN | 0887167730533 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 1.553,33 per 100 ml |