€ 110,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Revitalizing Supreme +
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 110,00
| Artikel | Estée Lauder Revitalizing Supreme + Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Revitalizing Supreme + |
| EAN | 0887167569706 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |