€ 110,00
Voordeligst€ 145,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6e/31/94/1738727516/3616305040619.jpg?ts=1738727517)
Hugo Boss BOSS THE SCENT Magnetic
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 145,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Magnetic Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT Magnetic |
| EAN | 3616305040619 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 145,00 per 100 ml |