€ 129,00
Voordeligst€ 169,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS THE SCENT Elixir
Parfum Intense - 100 ml
Parfum Intense - 100 ml
€ 169,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Elixir Parfum Intense 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT Elixir |
| EAN | 3616305040633 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum Intense |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Leerachtig |
| Prijs per eenheid | € 169,00 per 100 ml |