€ 114,00
Voordeligst€ 151,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS THE SCENT
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 114,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT |
| EAN | 3616305040565 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Leerachtig |
| Prijs per eenheid | € 228,00 per 100 ml |