-25%
€ 18,00
Adviesprijs € 24,00Je bespaart 25%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | L'Occitane Verveine Zeep 500 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Verveine |
| EAN | 3253581766682 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Zeep |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 3,60 per 100 ml |