€ 140,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cellular Collection
Handcrème - Droge huid - 100 ml
Handcrème - Droge huid - 100 ml
€ 140,00
| Artikel | La Prairie Cellular Collection Handcrème 100 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cellular Collection |
| EAN | 7611773264327 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |