Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cellular Collection
Masker - Droge huid - 50 ml
Masker - Droge huid - 50 ml
€ 215,00
| Artikel | La Prairie Cellular Collection Masker 50 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cellular Collection |
| EAN | 7611773275910 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 430,00 per 100 ml |