€ 226,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cellular Collection
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 226,00
| Artikel | La Prairie Cellular Collection Zonnecrème 50 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cellular Collection |
| EAN | 7611773063340 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 452,00 per 100 ml |