€ 16,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Illuminate & Shine
Haarserum - Normale huid - 50 ml
Haarserum - Normale huid - 50 ml
€ 16,95
| Artikel | Lee Stafford Illuminate & Shine Haarserum 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Illuminate & Shine |
| EAN | 5060282708617 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarserum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 33,90 per 100 ml |