€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Plump Up The Volume
Volumemousse - Normale huid - 150 ml
Volumemousse - Normale huid - 150 ml
€ 12,95
| Artikel | Lee Stafford Plump Up The Volume Volumemousse 150 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Plump Up The Volume |
| EAN | 5060282706323 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Volumemousse |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 8,63 per 100 ml |