€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Plump Up The Volume
Conditioner - Gevoelige huid, Normale huid - 250 ml
Conditioner - Gevoelige huid, Normale huid - 250 ml
€ 12,95
| Artikel | Lee Stafford Plump Up The Volume Conditioner 250 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Plump Up The Volume |
| EAN | 5060282708235 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Normale huid |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 5,18 per 100 ml |