€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Plump Up The Volume
Shampoo - Gevoelige huid - 250 ml
Shampoo - Gevoelige huid - 250 ml
€ 12,95
| Artikel | Lee Stafford Plump Up The Volume Shampoo 250 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Plump Up The Volume |
| EAN | 5060282708211 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid |
| Prijs per eenheid | € 5,18 per 100 ml |