€ 11,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Styling & Finishing
Volumemousse - Normale huid - 200 ml
Volumemousse - Normale huid - 200 ml
€ 11,50
| Artikel | Lee Stafford Styling & Finishing Volumemousse 200 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Styling & Finishing |
| EAN | 5060282705357 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Volumemousse |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 5,75 per 100 ml |