€ 80,00
€ 117,00
Voordeligst€ 160,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 160,00
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her Musc Noir Rose |
| EAN | 3423222055547 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tuberoos, Roze peper, Muskus, Vanille, Suède, Leer, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 160,00 per 100 ml |